Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > STU9N60M2
STU9N60M2
STMicroelectronics
STU9N60M2
Paramterji izdelka
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±25V
Tehnologija
MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja
IPAK (TO-251)
Serija
MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, Vgs
780 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.)
60W (Tc)
Pakiranje
Tube
Paket / primer
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena
delovna temperatura
150°C (TJ)
Tip montaže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds
320pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
10nC @ 10V
Vrsta FET
N-Channel
Funkcija FET
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena)
10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss)
600V
natančen opis
N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C
5.5A (Tc)