Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > TMBYV10-40FILM
TMBYV10-40FILM
STMicroelectronics
TMBYV10-40FILM
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
550mV @ 1A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
40V
Paket naprave za dobavitelja
MELF
Hitrost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
DO-213AB, MELF
Druga imena
Delovna temperatura - spoj
-65°C ~ 125°C
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tip diode
Schottky
natančen opis
Diode Schottky 40V 1A Surface Mount MELF
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
500µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io)
1A