Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > SMP100LC-65
SMP100LC-65
STMicroelectronics
SMP100LC-65
STMicroelectronics
TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Stanje napetosti - izklop
65V
Voltage - Breakover
85V
Serija
SMP, TRISIL™
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
DO-214AA, SMB
Druga imena
Število elementov
1
Tip montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs)
400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Tok - držite (Ih)
150mA
Zmogljivost
90pF