MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja
SC-70-5
Ubi stopnja
Serija
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Vrsta izhoda
Druga imena
MAX9502MEXK+TCT
Število vezij
1
Tip montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Trenutni - dobava
5.3mA
Trenutni - izhod / kanal
95mA