BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
1V @ 15mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
70V
Paket naprave za dobavitelja
SOT-323
Hitrost
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
SC-70, SOT-323
Druga imena
Delovna temperatura - spoj
150°C (Max)
Schottky
Konfiguracija diode
1 Pair Series Connection
natančen opis
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
10µA @ 70V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo)
70mA (DC)