Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > L4940D2T10
L4940D2T10
STMicroelectronics
L4940D2T10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.9V @ 1.5A
Voltage - Output (Min / Fixed)
10V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
17V
Paket naprave za dobavitelja
D2PAK
Serija
Zaščitne lastnosti
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakiranje
Tube
Paket / primer
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
62dB (120Hz)
Vrsta izhoda
Fixed
Izhodna konfiguracija
Positive
delovna temperatura
-40°C ~ 150°C
Število regulatorjev
1
Tip montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Tok - Supply (Max)
50mA
Trenutni - Quiescent (Iq)
8mA
Trenutni - izhod
1.5A