Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > BAS70-04FILM
BAS70-04FILM
STMicroelectronics
BAS70-04FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
1V @ 15mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
70V
Paket naprave za dobavitelja
SOT-23-3
Hitrost
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena
Delovna temperatura - spoj
150°C (Max)
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tip diode
Schottky
Konfiguracija diode
1 Pair Series Connection
natančen opis
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
10µA @ 70V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo)
70mA (DC)