Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > LM140LAH-12
LM140LAH-12
IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Brez svinca / RoHS
    Paramterji izdelka
    Voltage Dropout (Max)
    2V @ 1A
    Voltage - Output (Min / Fixed)
    12V
    Voltage - Output (Max)
    Napetost - Vhod (maks.)
    35V
    Paket naprave za dobavitelja
    TO-39-3
    Serija
    Zaščitne lastnosti
    Over Temperature, Short Circuit
    Pakiranje
    Bulk
    Paket / primer
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Vrsta izhoda
    Fixed
    Izhodna konfiguracija
    Positive
    Druga imena
    LM140LAH-12-ND
    delovna temperatura
    -55°C ~ 125°C
    Število regulatorjev
    1
    Tip montaže
    Through Hole
    Raven občutljivosti na vlago (MSL)
    1 (Unlimited)
    Proizvajalec Standardni čas vodenja
    6 Weeks
    Status svobodnega statusa / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    natančen opis
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3
    Tok - Supply (Max)
    4.5mA
    Trenutni - Quiescent (Iq)
    3mA
    Trenutni - izhod
    100mA