Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > LF18ABPT-TR
STMicroelectronics
LF18ABPT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.7V @ 200mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed)
1.8V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
16V
Paket naprave za dobavitelja
PPAK
Serija
Zaščitne lastnosti
Over Current, Over Temperature
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda
Fixed
Izhodna konfiguracija
Positive
Druga imena
LF18ABPT-TR-ND
LF18ABPTTR
delovna temperatura
-40°C ~ 125°C
Število regulatorjev
1
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
50 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA PPAK
Tok - Supply (Max)
12mA
Trenutni - Quiescent (Iq)
1mA
Trenutni - izhod
500mA