Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > TS420-600H
TS420-600H
STMicroelectronics
TS420-600H
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V IPAK
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max)
1.6V
Stanje napetosti - izklop
600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.)
800mV
Paket naprave za dobavitelja
I-PAK
Serija
Tip SCR
Sensitive Gate
Pakiranje
Tube
Paket / primer
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena
TS420-600H-ND
TS420600H
delovna temperatura
-40°C ~ 125°C
Tip montaže
Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole I-PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max)
4A
Tok - stanje (On (AV)) (Max)
2.5A
Tok - stanje izklopa (maks.)
5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 33A
Tok - Zadrži (Ih) (Max)
5mA