Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 1.5KE440A
1.5KE440A
STMicroelectronics
1.5KE440A
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
376V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
776V
Napetost - razčlenitev (min)
418V
Enosmerni kanali
1
Tip
Zener
Paket naprave za dobavitelja
DO-201
Serija
1.5KE, TRANSIL™
Zaščita električnega voda
No
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Pakiranje
Tape & Box (TB)
Paket / primer
DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena
1.5KE440A-ND
delovna temperatura
Tip montaže
Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
13A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost
360pF @ 1MHz