Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Paramterji izdelka
Tip
Toleranca
±1%
Paket naprave za dobavitelja
Velikost / dimenzija
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje
Unshielded
Serija
1210R
Ocene
Q @ Frek
30 @ 2.5MHz
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
2-SMD
Druga imena
1210R-104F TR 2000
delovna temperatura
-55°C ~ 125°C
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Material - jedro
Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja
36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus
2.5MHz
Induktivnost
100µH
Višina - sedež (maks.)
0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna
8MHz
natančen opis
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Trenutna ocena
120mA