Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > BTB04-600SL
BTB04-600SL
STMicroelectronics
BTB04-600SL
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max)
10mA
Napetost - razčlenitev
TO-220AB
Vrsta tranzistorja
Logic - Sensitive Gate
Serija
Tip SCR
35A, 38A
RoHS Status
Bulk
Polarizacija
TO-220-3
Druga imena
BTB04-600SL-ND
BTB04600SL
delovna temperatura
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže
Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca
BTB04-600SL
Razširjen opis
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB
Opis
Trenutni - potovanje (It)
15mA
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs)
600V
Tok - stanje izklopa (maks.)
4A
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max)
1.3V