Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
1V @ 15mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
70V
Paket naprave za dobavitelja
SOD-882
Hitrost
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija
Pakiranje
Original-Reel®
Paket / primer
SOD-882
Druga imena
BAS70LP-TPMSDKR
Delovna temperatura - spoj
125°C (Max)
natančen opis
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
100µA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io)
70mA (DC)