Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > L4931CZ33
STMicroelectronics
L4931CZ33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.8V @ 250mA
Voltage - Output (Min / Fixed)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
20V
Paket naprave za dobavitelja
TO-92-3
Serija
Zaščitne lastnosti
Over Current, Over Temperature
Pakiranje
Bulk
Paket / primer
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda
Fixed
Izhodna konfiguracija
Positive
Druga imena
delovna temperatura
-40°C ~ 125°C
Število regulatorjev
1
Tip montaže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3
Tok - Supply (Max)
6mA
Trenutni - Quiescent (Iq)
1mA
Trenutni - izhod
250mA