Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
1.5V @ 60A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
400V
Paket naprave za dobavitelja
SOD-93
Hitrost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Povratni čas obnovitve (trr)
100ns
Pakiranje
Tube
Paket / primer
SOD-93-2
Druga imena
Delovna temperatura - spoj
150°C (Max)
Tip montaže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Tip diode
Standard
Konfiguracija diode
2 Independent
natančen opis
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
60µA @ 400V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo)
60A