Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
42.1V
Napetost - razčlenitev (min)
28.9V
Power - Peak Pulse
600W
Pakiranje
Cut Tape (CT)
delovna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A