Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
Paramterji izdelka
Tip
Wirewound
Toleranca
±15%
Paket naprave za dobavitelja
Velikost / dimenzija
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Ščitenje
Unshielded
Serija
FLAT-PAC
Ocene
Q @ Frek
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
Nonstandard
Druga imena
FP2-V100
FP2-V100-ND
FP2-V100-R-ND
delovna temperatura
-40°C ~ 125°C
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Material - jedro
Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja
13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus
1MHz
Induktivnost
100nH
Višina - sedež (maks.)
0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna
natančen opis
100nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR)
0.28 mOhm
Trenutna ocena
37A
Tok - nasičenost
40A