Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > L5150CJTR
L5150CJTR
STMicroelectronics
L5150CJTR
STMicroelectronics
IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.5V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed)
5V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
40V
Paket naprave za dobavitelja
PowerSSO-12
Serija
Zaščitne lastnosti
Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
PowerSSO-12
PSRR
48dB (100Hz)
Vrsta izhoda
Fixed
Izhodna konfiguracija
Positive
Druga imena
L5150CJTR-ND
delovna temperatura
-40°C ~ 150°C
Število regulatorjev
1
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA PowerSSO-12
Tok - Supply (Max)
4.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq)
80µA
Trenutni - izhod
150mA