Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMBJ170A-TR
SMBJ170A-TR
STMicroelectronics
SMBJ170A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 170V 353V SMB
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
170V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
275V
Napetost - razčlenitev (min)
189V
Enosmerni kanali
1
Tip
Zener
Paket naprave za dobavitelja
SMB (DO-214AA)
Serija
SMBJ, TRANSIL™
Zaščita električnega voda
No
Power - Peak Pulse
600W
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
DO-214AA, SMB
Druga imena
SMBJ170A-TR-ND
delovna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
2.2A