Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > MASMBG2K4.5
MASMBG2K4.5
Microsemi
MASMBG2K4.5
Microsemi
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
4.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
6.6V
Napetost - razčlenitev (min)
5.4V
Enosmerni kanali
1
Tip
Zener
Paket naprave za dobavitelja
SMBG (DO-215AA)
Serija
Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda
No
Power - Peak Pulse
2000W (2kW)
Pakiranje
Bulk
Paket / primer
DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena
1086-5334-MIL
Q10448908
delovna temperatura
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
10A (8/20µs)