Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > SM2T3V3A
SM2T3V3A
STMicroelectronics
SM2T3V3A
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
3.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
6.8V
Napetost - razčlenitev (min)
3.6V
Enosmerni kanali
1
Tip
Zener
Paket naprave za dobavitelja
DO-216AA
Serija
SM2T, TRANSIL™
Zaščita električnega voda
No
Power - Peak Pulse
200W
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
Paket / primer
DO-216AA
Druga imena
SM2T3V3A-ND
delovna temperatura
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Zmogljivost @ Pogostost
2500pF @ 1MHz