Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > SMBJ22CA-TR
SMBJ22CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ22CA-TR
Paramterji izdelka
Napetost - povratni odklop (tip)
22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V
Napetost - razčlenitev (min)
24.4V
Power - Peak Pulse
600W
Pakiranje
Cut Tape (CT)
delovna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs)
17.7A