Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > LDS3985PU33RY
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Brez svinca / RoHS
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.25V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
6V
Serija
Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti
Over Current, Over Temperature
Pakiranje
Tape & Reel (TR)
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Druga imena
LDS3985PU33RY-ND
delovna temperatura
-40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Trenutni - izhod
300mA