Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > LDS3985PU18RY
LDS3985PU18RY
STMicroelectronics
LDS3985PU18RY
Paramterji izdelka
Voltage Dropout (Max)
0.25V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed)
1.8V
Voltage - Output (Max)
Napetost - Vhod (maks.)
6V
Paket naprave za dobavitelja
6-DFN (3x3)
Serija
Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti
Over Temperature
Pakiranje
Cut Tape (CT)
Paket / primer
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda
Fixed
Izhodna konfiguracija
Positive
Druga imena
delovna temperatura
-40°C ~ 85°C (TJ)
Število regulatorjev
1
Tip montaže
Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
3 (168 Hours)
natančen opis
Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (3x3)
Tok - Supply (Max)
300µA
Trenutni - Quiescent (Iq)
150µA
Trenutni - izhod
300mA