Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > FERD20H60CTS
FERD20H60CTS
STMicroelectronics
FERD20H60CTS
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
575mV @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
60V
Paket naprave za dobavitelja
TO-220AB
Hitrost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Paket / primer
TO-220-3
Druga imena
Delovna temperatura - spoj
175°C (Max)
Tip montaže
Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tip diode
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Konfiguracija diode
1 Pair Common Cathode
natančen opis
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
200µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo)
10A