Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Atosn STCOK. > FERD30H100STS
FERD30H100STS
STMicroelectronics
FERD30H100STS
Paramterji izdelka
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če
745mV @ 30A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.)
100V
Paket naprave za dobavitelja
TO-220AB
Hitrost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija
Pakiranje
Tube
Paket / primer
TO-220-3
Druga imena
FERD30H100STS-ND
Delovna temperatura - spoj
175°C (Max)
Tip montaže
Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja
15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tip diode
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
natančen opis
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr
130µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io)
30A